Guild Agenda

Templar - Stamina DPS

11. 05. 2015 9:49 » Templar - Stamina DPS

original opet tady

Tady bych vás chtěl seznámit s mým plánovaným Stamina dps templářem. Jedna se o DW (manin dps) + 2H (execute + buff), build takže dá se říct můj oblíbený CQC styl :-)
Jediná nevýhoda je ze můj plánovaný ekvip není zrovna jednoduchý sehnat (kor v té top verzi :D)

Rasy: Ideální jsou: Imperial ( nejvíc staminy a HP) Bosmer (nej sta regen) a Redguard ( kvalitní sta regen a množství staminy). Další zajímavý by mohly byt khajit a dunmer

Atributy: co to de narvat do staminy, na Trialy včetně SO stačí cca 18k HP s jídlem ( nepočítat emperor buff pak se člověk občas diví :D ) tady hraji velkou roli racial pasivky takže imperiál může narvat prakticky všechno do staminy a bude mít dost kdežto bosmer bude muset investovat i do HP.

Eqvip: u tohohle buildy a mnou predpokladanych setu nejde bohužel jiná varianta než 2x heavy 5x medium. Je celkem škoda ze dva nej sety ( dreaugh knight a ravager) pro stamina dps sou heavy.
Zbraně tak pro 2H je Ideální greatsword připadne 2h palice ( ta je v některých případech lepší ale to zaleží na kokretnim bosovi) ideálně s traitem sharpened. co se tyče DW tak nej je teoreticky kombinace 2x sword sharpened. I když já osobně radši pouzivam sword + dagger kvůli tomu jak to vypadá a pac je to podle mne takový zlatý střed. To se ovšem netyká dropovanych setu (morang Tong) kde sou jen dýky/precise a master zbrani, ty dropujou nastesti s random traitama, nejlepší sou sharpened infused a precise.
Valkyn Scoria: tehle set je pro tenhle build asi nejlepší pac procuje jak z biting jabs a burning spearu tak i ze skillu caltrops.


Sety: tady zacne ta pravá psina jelikož některý častí sou extremně drahý co se tyče goldu a některý se koupit nedaj pac padaj z posledního bose v SO. Ale snad pudou udělat i nějaký poor man varianty.

Zaklad: 5x ravager ( 2x armor 3x jewelery), 3x Vicous serpent.

Varianta1 :
ramena a hedka medium monstr set a to bud Valkyn Scoria (procuje z bitting jabs, speary caltropsu) nebo Nerien'eth (procuje z jakékoliv dmg)
zbraně: DW 2x Master dagger/Morag tong, 2H Master Greatsword.

podle mne je tohle asi nejlepší varianta a taky nejdrazsi a nejhorší na grindeni.

Varianta 2:
2 kusy craft armoru a to bud ashen grip ( 3 set bonus HP + kaon dmg) nebo Night silence ( 3 set STA + STA regen) zaleží podle preferenci a jak velký problémy mate se staminou nebo survivabilitou.
Zbraně: DW mainhand + 2H bud Ashen grip nebo Night silence viz výše. DW ofhand bud 4 kus setu nebo master dagger.

Tahle varianta je znatelně snazší na pořízeni než ta předchozí.

Poor man sets.

Předem upozorňuju ze netuším jestli tyhle veze budou nějak rozumně fungovat ..

Varianta 1:
Armor: Ravager zuáva stejný ale zbytek armoru je5x Quick serpent (dava 2x STA bonus + 8% sta cost reduction jako pěti set.), který se dá získat v AA nebo HR trialu
Zbraně: DW bych doporucil Morag Tong dýky, pokud nejsou tak cokoliv co dava STA nebo aaspon STA regen. I když Ideální by byly master weapons no.


Varianta 2:
Armor: Ravager ( zase kupodivu) jinak jako varianta 2 u standartniho ekipu jen místo Vicous Serpent cokoliv co má 2a 3 setovej bonus sta wpn dmg sta regen, tady už je obrovsky množství kombinaci a kazdej si to může dat dokupy podle svých možností, nejednoduseji dostupný je 3x (4x s obouma DW) ashen grip 3x Night silence.

Enchanty: co se tyče armoru tak všude stamina, co se tyče zbrani tak u master weapons ponechat původní, nevýhoda je ze se extremně rychle vybíjejí, ale podle toho co sem četl na fórech by ten bonus co dávají mel zusat aktivní i když sou úplně vyčerpaný (nemam ověřeno). U ostáních je ideini crushing na který redukuje armor nepřítele nebo enchant co pridava wpn dmg ( zvlast pokud mate naftene zbraně a uděláte si je infused tak u zlaté zbraně ta procka pridava 192 wpn dmg)
u jewelrky všude wpn dmg, pokud bude té mít problém se staminou je možno tam dat stamina cost reduction ( peci jen je mít menší dmg ale pernametne než vetší ale muset dělat přestávky na doplnění staminy) připadne pokud dáte jeden echant na redukci CD u potek tak můžete držet efekt potky nahoře neustále ( což u tri sta potek je 20% sta regen, major brutality a major savagery)

Sklily a skillbary: build je tady.

Sklily


Biting Jabs: základní dps skill, má výborný singl target dmg a víc než uspokojivé frontal AE dmg. Krom toho procuje templářskou pasivku Burning Light. díky tomu ze je to velké množství hitu v relativně krátkém case dobře procuje petisetovej bonus z ravager setu, a navíc jeto braný jako damage overtime takže na tom procuje velmi pěkně i Valkyn Scoria. A co je dulcite jeho použiti vám dá na 8s major savagery buff který vám zvýši wpn crit o 10% takže nemusíte mít na liste evil huntera.

Blazing Spear: v podstatě suport dmg spell který má dava DoT takže procuje burning light a Scoriu, teoreticky na sigl target by mohl byt lepší power of the light který dava 8% armor redukci + slušnou nuku po expiraci, ale osobně preferuju spearu pac krom toho ze díky burning light dava slušný dmg navíc funguje jako suport skill který doplní ostáním staminu.

Explosive Charge: co říct jiného templarsky charge, po mých zkušenostech v SO jako sta NB musím říct ze obecné tyhle Sklily sou pro sta dps k nezaplaceni, jelikož tam každou chvíli musíte někam zdrhat mob utíká mimo dosah a ve chvíli když je mob cca 7m a dal následuje brutální dps lost, takže něco čím se dostanete k bosovi co nejrychleji zpátky je naprosto super věc. Bohužel tenhle skill byl hodně dlouho extremně zabugovanej a ani po poslední opravě ještě furt není v pořádku a celkem často se stane ze se seknete s kopím v ruce a nemůžete nic dělat, teďka už je to mnohem min často než drive ale i tak je to opruz. jediný způsob jak se „odseknout“ je použit něco co mate na Quick baru, mam vyzkoušený ze potka nebo jídlo to instante spraví.

Sun Shield: Survivability skill, jakej morf si kdo zvolí je na něm kazdej má své pro a proti. Žaluje se podle Max HP a dava absorb v hodnete 34% HP minimálně. Ideální věc když vám teče do bot a healeri zrovna maj na práci jiný věci ( jako třeba jesus beam) abyste prezily než se uracej začít healovat, nebo abys té prezily AoE který vás Normane skoro zabije připadne zabije.

Repentance: má pasivní a aktivní část. pasivní vám zvyšuje všechny regeny o 10% a pokud to aktivujete tak ze všech mrtvol v okolí vysajete HP a staminu. Aktvni část je geniální na trash pully etc kde dokáže velmi dobře pomoct se ressource managmantem, připadne zacenil prdel když se flakaj healeri :D

Executioner: Execute skill který dava tím vetší dmg čím min má nepřítel HP, a pasivně u tohohle morfu zvyšuje dmg vůči low HP cílům (pod 25% HP) o 18%. Většinou se vyplatí začít ho používat když má mobka cca 30% HP aby to mělo rozumný dmg.

Empty Slot: tady je místo pro cokoliv co se vám bude hodit, já tam mam teďka rapid manévry ( při lvleni skill k nezaplaceni) a v budoucnu tam snad budou clatropsy a to z důvodu ze procuji jak pasivku z ravager setu tak ze Scortie. Jediná nevýhoda je ze podle toho co je na fórech, aktivní clatropsy můžou byt jen jedny , takže pokud je jich víc na jednom miste tak efekt mají jen ty poslední (nebo by mely ) což značené limituje jejich využitelnost na trialech a v dunách pokud je tank používá jako aoe agro skill. A v příapdě ze mu je bude té přepisovat tak bud vás zabiju mobky jelikož agro, nebo tank až skončí fight :D

Critical Rush: Hold sem na tehle priblizovacich trochu zavyslej ( viz explosive charge)

Rally: nahazováni major brutality buffu ( 20% wpn dmg boost) dá se nahradit potkama. A navíc dava mály heal over time.

Evil Hunter: pasivně dava major savagery (10% wpn crit). pokud se aktivuje tak má 4% šanci dat bonus dmg , v případe deader nemrtvých a vlkodlaku je šance 15% a trváni. a každý proč navíc dava zpátky nějakou staminu.

Ultimates

Flawless Dawnbreaker: Must have ultimatka pro všechny stamina dps buildy, pasivně zvyšuje wpn dmg o 8% aktivně dá frontal EA dmg + nějakou dot přičemz proti deadram nemrtvým a vlkoušům dava o 60% vetší dmg.

Ice Comet: nelepší: DMG ultimatka ve hře co se tyče poměru ceny ulit/dmg. já osobně preferuju tenhle morf jelikož dava vetší dmg.

Mundus stone: Warrior neexistuje nic lepšího pro stamina dps.

Champion points : ( pořádně doplnim doma podle toho jak to jedu)
Thief:
warlord – stamina cost reduktion, aspoň 32 pointu
moonclaf regenerace staminy: co zbude

Mage: dulezty sou Sklily co zvysujou physicaldmg crit dmg a wpn penetration.

Warrior: jak se vám to bude líbit.



Na závěr bych jen podotkl ze spousta toho je jen teoretická, svého stamina dps templa jen lvlim a momentlane mi chybí 15% na VR8. Pravda je ze i na VR7 s VR1 ravager setem VR5 hunding rage (5 kusu) a Ashne grip (2 kusy) mam v dunzich priblizne stejně nebo i mírně vetší singl target dps než s mým VR14 vypiplaným NB a AoE dmg už je o ad lepší než s NB. takže predpokladam ze až to dotáhnu na VR14 tak ho hravě strčí do kapsy. navíc většinu ekipu už mam nachystanou, 3x vicouos serpent z SO, momentlane 3 kusy vr14 ravager setu ( nejsou prachy :D) komplet medium Valkyn Scoriu ( divines a infused) a 2x morag tong dagger, jediný co nemam sou slušný master zbraně (jediný co mam tak master dagger/weighted )
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Otrkaný
 
Příspěvky: 29
Reputace: 9


11. 05. 2015 20:29 » Re: Templar - Stamina DPS

do haje.. ještě, že mam monitor na vejšku..
Uživatelský avatar
kosac
Aktivní diskutér
 
Příspěvky: 505
Reputace: 12


16. 05. 2015 23:27 » Re: Templar - Stamina DPS

hmm kua tohle sem nejak nepobral :P
Uživatelský avatar
Swen von Walhallion
Otrkaný
 
Příspěvky: 29
Reputace: 9



Zpět na Buildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron
Reputation System ©'